Kersen eten in Lienden / ALV 2021

We moeten nog even wachten tot eind augustus voordat we weer kunnen beginnen met onze wekelijkse gym en Tai Chi lessen. Wel konden we op 3 juli al bij elkaar komen voor het jaarlijkse kersen eten in Lienden. Ondanks het wisselvallige weer was de opkomst zeer positief en het was duidelijk dat iedereen blij was elkaar na zoveel maanden weer te zien. Traditie getrouw werd begonnen met koffie en beschuit met aardbeien, deze keer gevolgd door de algemene ledenvergadering. Zodra de vergadering voorbij was, kwamen de bakken met kersen op tafel. Er werd met veel animo gepraat en gegeten. We hielden het zowaar de hele tijd droog; pas nadat de bijeenkomst was beëindigd begon het weer lichtjes te regenen.

Zoals het er nu naar uitziet beginnen op maandag 30 augustus de gymlessen weer onder leiding van Eduard Workala en op dinsdag 31 augustus zal Bob Calor weer leiding geven aan de Tai Chi groep.

Scroll naar top